O przedszkolu

Przedszkole nasze mieści się w spokojnym zakątku, oddalonym od zgiełku ruchliwych ulic ale cały czas w pobliżu węzłów komunikacyjnych. Jest to piętrowy budynek wolno stojący, między blokami mieszkalnymi, z ogrodzonym dużym ogrodem. Wnętrze przedszkola jest swieżo wyremontowane, sale są przestronne, widne, wyposażone w nowoczesne pomoce dydaktyczne oraz zabawki i urządzenia bezpieczne dla dzieci.  Każdy przedszkolak w naszym przedszkolu, poprzez zabawę uczy się języka angielskiego. Nauka ta oparta  jest na ciekawych pomocach dydaktycznych, piosenkach, filmach edukacyjnych, uwzględniając potrzeby każdej grupy wiekowej. Zapewniamy dzieciom możliwość korzystania z pomocy psychologiczno-pedagogicznej z wykwalikowanymi specjalistami.  Oferujemy ciekawą ofertę zajęć dodatkowych na terenie przedszkola. Śniadania, obiady i podwieczorki przygotowywane są w przedszkolnej kuchni przez Pana kucharza, dzięki czemu dzieci mogą liczyć na zawsze świeże, zdrowe, pyszne i domowe posiłki. Wiemy, jak ważnym elementem rozwoju jest sport, ekspresja ruchowa i sprawność manualna, dlatego dążymy do stworzenia przedszkola, które promuje zdrowie i zdrowy tryb życia, realizując to poprzez działania z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu wśród dzieci. Posiadamy salkę sportową, na której prowadzone są zajęcia ruchowe każdego dnia.

Chcemy by Nasze Przedszkole stało się „Przedszkolem Sportowym”, gdyż:

„Zdrowie człowieka kształtuje się bowiem w jego dzieciństwie”.