Zajęcia dodatkowe

Gimnastyka korekcyjna - ćwiczenia, których celem jest profilaktyka oraz leczenie wad postawy u najmłodszych.

Rytmika - zajęcia odbywają się w czwartki, dwa razy w miesiącu. To zajęcia, których celem jest wzbudzanie ciekawości muzycznej oraz umożliwianie przedszkolakom przeżywania muzyki wykorzystując przy tym instrumenty, taniec i śpiew.

Koncerty Towarzystwa Muzycznego ,,AZATEM" - spotkania z Panem Witkiem i Jackiem oraz ich gośćmi. Celem zajęć jest zapoznanie dzieci z muzyką, instrumentami i tancerzami z najdalszych zakątków świata.

Zajęcia taneczne Roar Dance - taniec dla dzieci (https://www.centrumekspresja.pl/roar-dance/)

Zajęcia z piłką  - celem zajęć jest zapewnienie dzieciom rozrywki i edukacji ruchowej przy wykorzystaniu piłek

Zajęcia taneczne -  prowadzone przez wykfalifikowanych instruktorów firmy PAARO Wingee (https://paaro.pl/wingee/)

"Zew natury" - joga dla dzieci - poprzez jogę dzieci w przyjaznej atmosferze zabawy rozwijają świadomość swojego ciała, doskonalą precyzję ruchu, a także  uczą się współdziałania w grupie. Prowadzone są przez Panią Monikę.

"Chusto-mania" - zajęcia z wykorzystaniem rekwizytów (chusty animacyjnej, szarf gimnastycznych, wstążek)  - zajęcia te dają poczucie odprężenia i relaksu, pozwalają dzieciom i pozytywnie spożytkować energię. Intensywne barwy pobudzają wyobraźnię, integrują grupy i wyzwalają pozytywne emocje. Zajęcia prowadzi Pani Agnieszka.

"Judo- jak się udo" - zabawy z elementami judo - zajęcia rozwijają cechy motoryczne takie jak gibkość, siła, wytrzymałość, koordynacja, szybkość, zwinność. Zajęcia prowadzi Pani Eliza.

"Koło koła" - zajęcia z wykorzystaniem hula hop oraz obręczy sportowych - Hula hop to jedna z najpopularniejszych zabawek dziecięcych, która zapewnia wiele frajdy oraz rozwija koordynację ruchową i wytrzymałość fizyczną. Zajęcia prowadzi Pani Ania.

"Roztańczone przedszkolaki" -  podczas zajęć dzieci uczą się  prostych kroków tanecznych i układów synchronicznych. Zajęcia prowadzi Pani Adrianna.

Aerobik dla dzieci - zajęcia prowadzone przez Panią dyrektor, która jest instruktorem  fitness.  Podczas zajęć dzieci poprawiają koordynację, sprawność ruchową, ale też integrują się.